Jūsų šildymas - mūsų rūpestis

UAB "KAITRA ir KO"
Mūsų įmonė specializuojasi ekologiškų sprendimų šildymui ir aušinimui.


Platų gaminių asortimentą sudaro Geoterminiai šilumos siurbliai, centralizuotos šilumos tiekimo pastotės ir energijos akumuliatoriai skirtingų dydžių, skirti tiek naujos statybos tiek rekonstruojamiems namams.


CONVECOR, tai skirtų centriniam šildymui vario - aliumininio konvektorių gamintojas. Konvekciniai šildytuvai (CONVECTOR), naudojami centrinio šildymo vandens sistemose. Jie išlaiko tam tikrą vidaus mikro klimatą. Dirba natūralios konvekcijos pagrindu. Tokiu būdu, užtikrina temperatūros vienodą paskirstymą patalpose.
Equator yra naujoviška instaliacinė sistema. Ja naudojant, lengvai galima įvykdyti naują karšto ir šalto vandentiekio instaliaciją. Taip pat galima įvykdyti centrinio šildymo instaliaciją arba atlikti esamų instaliacijų remontą. Lengvo sujungimo varinių vamzdžių su sujungimo detalėmis dėka, išvystimas varinės instaliacinės sistemos, įvykdomas greitai ir tvarkingai. Vamzdžiai ir dauguma sujungimų pagaminti iš armuoto polietileno (PE-X), materialo, kuris geriausiai perneša, kaip aukštą taip ir žemą temperatūrą, slėgio skirtumus ir senėjimo procesą. Į sistemos sudėtį įeina didelis sujingimo elementų asortimentas, kurie palengvina instaliacinius darbus. Yra įmanomas daugkartinis montavimas ir demontavimas.


Econoterm katilai sukurti specialiai Baltijos regionui ir atitinka visus vietinių pirkėjų poreikius dėl paprasto naudojimo, saugumo, o svarbiausia – dėl didelio ekonomiškumo kuro sunaudojimo atžvilgiu.UAB "KAITRA ir KO" siūlo:
  • Šilumos siurblius
  • Šildymo sistemas
  • Saulės kolektorius
  • Vėjo jėgaines

Visos teisės saugomos © 2012 www.kaitra.lt